Kariéra

PoÚtStŠtPiSoNe
Loading backend data

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

Zamestnávateľom

Budúci štart našich študentov na trhu práce vo veľkej miere závisí práve od ponúk, s ktorými prichádzajú zamestnávatelia. Kariérne centrum ponúka možnosť firmám spolupracovať so študentmi našej univerzity a vytvárať tak perspektívne pracovné vzťahy.              

 

Fakulta elektrotechniky a informatiky

                 

 

 

 

 

Technická univerzita v Košiciach je vynikajúca univerzita so špecializáciou vo viac ako 70 študijných programoch na 9 fakultách. U nás študuje viac ako 9 000 študentov zo 45 krajín sveta. Deväť fakúlt s rozmanitým zameraním vytvára unikátne prostredie pre sebarealizáciu študentov. Popri vedomostiach získavajú študenti praktické zručnosti vďaka rozličným univerzitným projektom, do ktorých sa môže zapojiť každý, kto je iniciatívny, kreatívny a má chuť rozvíjať svoj potenciál. Práve takéto príležitosti ich formujú a pripravujú na výkon budúceho povolania.  
 
i🧊CUBE Vám pomôže s: 
Uverejňovaním dobrovoľníckych, čiastočných, stážových a pracovných príležitostí na plný úväzok
Plánovaním pohovorov na pôde univerzity 
Rozvojom efektívnych programov stáží 
Zvyšovaním povedomia o značke zamestnávateľa
Posilnením vašej náborovej stratégie

Možnosti propagácie na TUKE 📣

Dostaňte sa do povedomia vďaka prezentácii svojich pracovných ponúk pre viac ako 9000 študentov a čerstvých absolventov TUKE uverejnením pracovných príležitostí na našej stránke.

Medzi obľúbené spôsoby nadviazania kontaktov medzi študentmi a potenciálnymi zamestnávateľmi patria veľtrhy pracovných príležitostí, Dni kariéry. Tak isto sa viete zviditeľniť pomocou inzercie v univerzitnom časopise Haló TU

Tak isto vy viete využiť ponuku prenájmu priestorov na TUKE. Ponúkame na krátkodobý prenájom viac ako 100 miestností s rôznou kapacitou, ktoré sú zároveň vybavené modernou informačnou a prezenčnou technikou. Tieto priestory sú vhodné na organizovanie prednášok, workshopov, školení a konferencií. Cenovú ponuku prenájmu priestorov a techniky vypracujeme individuálne.

V prípade záujmu sa môžete obrátiť na:
💁‍♀️  Eva Pavlíková
📱   +421 918 400 575
☎️ +421 55 602 4209

Okrem prenájmu priestorov ponúka TUKE pre študentov, zamestnancov i širokú verejnosť aj prenájom športových objektov, ktoré sú vhodné na rôzne športové aktivity.

V prípade záujmu kontaktuje:
👨 Ing. Marcel Cipka
📱   +421 55 602 3635
☎️ 0917 103 266
Bližšie informácie nájdete na: