Pestré leto v Startup centre TUKE: súťaž inovatívnych nápadov a úvodné stretnutie startupov (HALÓ TU 1 - 2023/2024)

Projekty

V posledný júnový pondelok sa uskutočnilo v priestoroch Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM v poradí už 17. kolo súťaže inovatívnych nápadov pod názvom „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“. Súťaž o 6-mesačný akceleračný pobyt v Startup centre TUKE, ktorý je zameraný na podporu rozvoja inovatívnych projektov, opäť prilákala tvorcov zaujímavých nápadov. Porota do predinkubačného programu vybrala 6 víťazných projektov. Medzi úspešnými projektmi a startupmi boli: CARLABS, Quick Health Solutions, EazyServa, Pupple, BS Group, HellCycle. Zástupcov jednotlivých úspešných start-upov sme privítali na úvodnom stretnutí 11. júla v priestoroch UVP TECHNICOM. Sedemnáste kolo súťaže bolo organizované v úzkej spolupráci s „Innovlab“ spoločnosti Deutsche Telekom IT Solutions.

Autor: UVP TECHNICOM