Career

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Who We Are

Welcome to the website of the iCUBE student information and counseling center.
When you visit our center, we will help you solve all your problems and provide the necessary information. At the same time, we are home to an e-shop, through which you can buy the latest collection from your home or dormitory. If you lose or find something, you can use our Lost and Found website.

Career days

The annual Career Days fair makes it possible to establish mutual contact between students and companies directly on the premises of our university.

The university library  turns into a large job exchange, where companies, recruitment agencies, the armed forces and student organizations present to students the perspective application in practice.

      
      
 
MOSRlogo SEZ Krompachy ZKW Group – BRIGHT MINDS, BRIGHT LIGHTS.  
 
  allSMT
 

 
INFO PRE ŠTUDENTOV
💁‍♂️💁‍♀️Ak ešte len začínaš premýšľať o svojej budúcnosti alebo aktívne hľadáš zamestnanie, tak práve pre teba je tento veľtrh určený. Vďaka nemu máš príležitosť urobiť si vlastný prieskum trhu a nadviazať osobný kontakt so zamestnávateľmi, ktorí prezentujú svoje letné programy, voľné pracovné pozície, brigády a stáže.

💁‍♀️Cesta k osloveniu zamestnávateľov na veľtrhu:

💁‍♂️Prvý dojem sa skutočne počíta, preto sa snaž obliecť elegantne a k zamestnávateľom pristupujte s úsmevom a pozitívnym prístupom.

💁‍♀️Predstav sa, prípadne im povedzte o svojom odbore, pracovných skúsenostiach a kariérnych ambíciách a polož im otázky, ktoré ste si pripravili.

💁‍♂️Pristupuj k veľtrhu ako k predbežnému pohovoru. Odporúčame doniesť si so sebou aj životopis.

💁‍♀️Po každej diskusii, ktorá teba zaujala si urob poznámky vrátane mien každého, s kým si hovoril, možno sa ti to v budúcnosti zíde.

💁‍♂️Hlavne si to celé užívaj a buduj sieť kontaktov, ktoré možno povedú k tvojej vysnívanej práci.


INFO PRE ZAMESTNÁVATEĽOV
Spolupráca firiem so študentmi má v súčasnosti veľký význam nielen pre študentov, ale taktiež aj pre samotných zamestnávateľov. Sme presvedčení, že naši študenti a absolventi môžu byť pre Vašu firmu veľkým prínosom. Staňte sa aj Vy súčasťou veľtrhu a vymeňte si navzájom svoje skúsenosti.

Tento pracovný veľtrh Vám poskytne príležitosť:

💁‍♂️Zviditeľniť svoju organizáciu,

📣Propagovať postgraduálne pozície, stáže a iné príležitosti,

👋Stretnúť našich študentov a čerstvých absolventov zoči-voči a odhaliť ich ambície a talent.

🏙 Ak ste zamestnávateľom či organizáciou, ktorá má záujem zúčastniť sa nášho veľtrhu, neváhajte a zaregistrujte sa hneď teraz.

Registrovať sa môžete na: Dni kariéry💼 alebo len kontaktujte nás i🧊CUBE 

Môžeme Vám taktiež pomôcť prostredníctvom našej stránky, uverejňovaním Vašich pracovných ponúk, stáží, workshopov a iných programov.