Pre študentov

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

Mapy a navigácia

Technická univerzita v Košiciach je medzinárodne uznávanou výskumnou – vzdelávacou inštitúciou, ktorá sa zaradila do najvýznamnejších celosvetových univerzitných rebríčkov.

S celkovou rozlohou 43 hektárov a tromi kampusmi v dvoch krajských mestách patrí k najväčším univerzitám na Slovensku. Táto univerzita vytvára unikátne prostredie pre tisícky študentov.

Naplánujte Vašu návštevu

Lietadlom
Návštevníci by mali priletieť na medzinárodné letisko Košice (KSC), ktoré sa nachádza približne 8 km od areálu TUKE. Z letiska sú k dispozícii autobusy, električky a taxi služby.

Vlakom a autobusom
Železničná stanica Košice sa nachádza v tesnej blízkosti ku autobusovej stanici a v približnej vzdialenosti 3 km od areálu TUKE. Vaša finálna destinácia - zastávka Technická univerzita alebo Amfiteáter.

Parkovanie

Komplex budov Technickej univerzity v Košiciach disponuje dostatočnou kapacitou pre parkovanie osobných áut, resp. zájazdových autobusov.