Poradenstvo

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

Psychologické poradenstvo

Každý človek má občas vo svojom živote náročnejšie obdobie, v ktorom zažíva situácie vyžadujúce pomoc alebo radu od inej osoby. V takýchto momentoch je tu pre študentov, ale aj pre zamestnancov TUKE psychologická poradňa, ktorú môžu navštevovať dobrovoľne a riešiť tak svoj osobný rozvoj, osobné a pracovné problémy, konflikty v škole aj v súkromí, alebo riešiť akútne krízové situácie.

Týka sa to, samozrejme, aj zvládania študijných povinností na VŠ (štýl učenia, organizovanie vlastného života, študijná a profesionálna orientácia, kariérne poradenstvo, strach zo skúšok, zvýšené napätie, selfmanažment, zvládanie stresu a mnoho ďalších. Psychologická poradňa ponúka konzultácie, poradenstvo a následné riešenie rôznych psychických ťažkostí, ktoré znižujú kvalitu tvojho života. S akoukoľvek otázkou alebo problémom sa na ňu môžete kedykoľvek obrátiť a v prípade potreby môžete prísť aj bez objednania. 

Anonymita a dôvernosť informácií je zaručená.