Kariéra

PoÚtStŠtPiSoNe
Loading backend data

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

Dni kariéry

Každoročne organizovaný veľtrh Deň kariéry umožňuje nadviazať vzájomný kontakt medzi študentmi a firmami priamo na pôde našej univerzity.

Univerzitná knižnica sa tak mení na veľkú burzu práce, na ktorej podniky, spoločnosti, personálne agentúry, ozbrojené sily či študentské organizácie prezentujú študentom perspektívne uplatnenie v praxi.

      
      
 
MOSRlogo SEZ Krompachy ZKW Group – BRIGHT MINDS, BRIGHT LIGHTS.  
 
  allSMT
 

 
INFO PRE ŠTUDENTOV
💁‍♂️💁‍♀️Ak ešte len začínaš premýšľať o svojej budúcnosti alebo aktívne hľadáš zamestnanie, tak práve pre teba je tento veľtrh určený. Vďaka nemu máš príležitosť urobiť si vlastný prieskum trhu a nadviazať osobný kontakt so zamestnávateľmi, ktorí prezentujú svoje letné programy, voľné pracovné pozície, brigády a stáže.

💁‍♀️Cesta k osloveniu zamestnávateľov na veľtrhu:

💁‍♂️Prvý dojem sa skutočne počíta, preto sa snaž obliecť elegantne a k zamestnávateľom pristupujte s úsmevom a pozitívnym prístupom.

💁‍♀️Predstav sa, prípadne im povedzte o svojom odbore, pracovných skúsenostiach a kariérnych ambíciách a polož im otázky, ktoré ste si pripravili.

💁‍♂️Pristupuj k veľtrhu ako k predbežnému pohovoru. Odporúčame doniesť si so sebou aj životopis.

💁‍♀️Po každej diskusii, ktorá teba zaujala si urob poznámky vrátane mien každého, s kým si hovoril, možno sa ti to v budúcnosti zíde.

💁‍♂️Hlavne si to celé užívaj a buduj sieť kontaktov, ktoré možno povedú k tvojej vysnívanej práci.


INFO PRE ZAMESTNÁVATEĽOV
Spolupráca firiem so študentmi má v súčasnosti veľký význam nielen pre študentov, ale taktiež aj pre samotných zamestnávateľov. Sme presvedčení, že naši študenti a absolventi môžu byť pre Vašu firmu veľkým prínosom. Staňte sa aj Vy súčasťou veľtrhu a vymeňte si navzájom svoje skúsenosti.

Tento pracovný veľtrh Vám poskytne príležitosť:

💁‍♂️Zviditeľniť svoju organizáciu,

📣Propagovať postgraduálne pozície, stáže a iné príležitosti,

👋Stretnúť našich študentov a čerstvých absolventov zoči-voči a odhaliť ich ambície a talent.

🏙 Ak ste zamestnávateľom či organizáciou, ktorá má záujem zúčastniť sa nášho veľtrhu, neváhajte a zaregistrujte sa hneď teraz.

Registrovať sa môžete na: Dni kariéry💼 alebo len kontaktujte nás i🧊CUBE 

Môžeme Vám taktiež pomôcť prostredníctvom našej stránky, uverejňovaním Vašich pracovných ponúk, stáží, workshopov a iných programov.