Poradenstvo

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

Podpora pre zahraničných študentov

Display portlet menu

Podpora pre zahraničných študentov

Žiadosť o prechodný pobyt Mestská doprava Bezplatný kurz slovenského jazyka Migračné informačné centrum ISIC Informácie o štúdiu na TUKE Cestovanie Štipendiá vlády SR pre zahraničných študentov Mesto Košice

Technická Univerzita každý rok víta tie najjasnejšie mysle z celého sveta. Vedel si, že zahraniční študenti tvoria viac než 20 percent všetkých študentov univerzity? V súčasnosti je na univerzite zastúpených 45 krajín sveta.

Presťahovanie sa do inej krajiny je veľká udalosť a vôbec nie je nezvyčajné, že študentom chyba domov, najmä v prvých mesiacoch.

Na našej stránke sme zhromaždili užitočné informácie, ktoré určite budeš potrebovať. Vyššie uvedené odkazy sú smerodajné pre každého zahraničného študenta. Vždy sa môžeš obrátiť aj na multijazyčnú stránku pre zahraničných študentov.

Ak náhodou nenájdeš to, čo hľadáš, jednoducho kontaktuj náš tím alebo sa zastav v i🧊CUBE.