For Students

MonTueWedThuFriSatSun

Who We Are

Welcome to the website of the iCUBE student information and counseling center.
When you visit our center, we will help you solve all your problems and provide the necessary information. At the same time, we are home to an e-shop, through which you can buy the latest collection from your home or dormitory. If you lose or find something, you can use our Lost and Found website.

Display portlet menu
Back to news

Job offers

Ak ste študentom TUKE a:

• máte záujem rozšíriť si možnosti svojho profesionálneho uplatnenia získaním pedagogickej spôsobilosti vyučovať profesijné (odborné) predmety,
  • chceli ste sa stať učiteľom/učiteľkou a nevyšlo to,
  • chcete nadobudnúť širší rozhľad, obohatiť svoje poznatky, získať skúsenosti s novými predmetmi, vyučujúcimi, kolegami,

prihláste sa na Doplňujúce pedagogické štúdium – dennú formu pre študentov TUKE. Bližšie na www.kip.tuke.sk.

Ak ste absolventom inžinierskeho štúdia a:

• vyučujete profesijné (odborné) predmety na strednej škole, ale nemáte pedagogickú spôsobilosť,
  • máte čas a chcete urobiť niečo pre svoj osobný rast,

prihláste sa na Doplňujúce pedagogické štúdium – externú formu pre absolventov inžinierskeho štúdia na technických a ekonomických fakultách.

Bližšie na www.kip.tuke.sk.

Katedra inžinierskej pedagogiky