Pre študentov

PoÚtStŠtPiSoNe
Loading backend data

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

ŠTUDENTSKÉ ORGANIZÁCIE

 

Štúdium na vysokej škole je spojené s mnohými neodmysliteľnými zážitkami, medzi ktoré patria taktiež rôzne podujatia, konferencie, projekty a mnoho ďalších aktivít.

Ak máš popri štúdiu množstvo voľného času, ktorý chceš využiť čo najužitočnejšie, neváhaj a pridaj sa do tímu skvelých ľudí v rôznych študentských organizáciách, ktorí ti ukážu čo s tvojím drahocenným časom.
Niekoľko tipov na študentské organizácie, ktoré ti môžu pomôcť zmeniť pohľad na študentský život na vysokej škole:
     
   
 
 
Šport na TUKE
Mimoštudijné aktivity ponúkajú dostatočné odreagovanie sa v rámci 25 druhov športov. Kolektívne športy ako basketbal, florbal, vodné pólo či tradičnejší futbal utužia medziľudské vzťahy a atletika, joga, lezenie na umelej stene posilnia danosti jednotlivca. Na výber sú aj moderné športy, medzi ktoré patrí skin-diving, softbal, tabata či vznešený jachting. Športové aktivity zastrešuje atletický štadión školy, 8 telocviční, baseballové ihrisko, squashové a tenisové kurty.