Pre študentov

PoÚtStŠtPiSoNe

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

Display portlet menu

Pracovné ponuky

Ak ste študentom TUKE a:

• máte záujem rozšíriť si možnosti svojho profesionálneho uplatnenia získaním pedagogickej spôsobilosti vyučovať profesijné (odborné) predmety,
  • chceli ste sa stať učiteľom/učiteľkou a nevyšlo to,
  • chcete nadobudnúť širší rozhľad, obohatiť svoje poznatky, získať skúsenosti s novými predmetmi, vyučujúcimi, kolegami,

prihláste sa na Doplňujúce pedagogické štúdium – dennú formu pre študentov TUKE. Bližšie na www.kip.tuke.sk.

Ak ste absolventom inžinierskeho štúdia a:

• vyučujete profesijné (odborné) predmety na strednej škole, ale nemáte pedagogickú spôsobilosť,
  • máte čas a chcete urobiť niečo pre svoj osobný rast,

prihláste sa na Doplňujúce pedagogické štúdium – externú formu pre absolventov inžinierskeho štúdia na technických a ekonomických fakultách.

Bližšie na www.kip.tuke.sk.

Katedra inžinierskej pedagogiky