Pre študentov

PoÚtStŠtPiSoNe
Loading backend data

Kto sme

Vitajte na stránke študentského informačného a poradenského centra iCUBE.
Pri návšteve nášho centra Vám pomôžeme vyriešiť každý Váš problém a poskytneme potrebné informácie. Zároveň sme domovom pre e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete kúpiť tu najnovšiu kolekciu z pohodlia domova, či internátu. Ak niečo stratíte, alebo nájdete, môžete využiť náš web Straty a nálezy.

Vzdelávací program Futur:ED

Workshopy

Spustenie 2. cyklu bezplatného vzdelávacieho programu "Futur:ED - Univerzálna analytická kompetencia". Vzdelávanie je zamerané na riešenie praktických výziev - od tvorby projektového plánu, zberu, spracovania a analýzy dát, až po návrh kreatívnych a inovatívnych riešení. (zobraziť viac)

Univerzitná e-športová liga UniCup